На головну

Скай
(Multicolor Bianco)

матова мультикольорова декоративна фарба на водній основі для внутрішнього використання. Завдяки акриловим гранулам та спеціальним компоментам створює надзвичайно стійке захисне покриття поверхні.
До складу фарби входять білі гранули, завдяким яким досягається декоративний еффект.
Мене цікавить фарба Fractalis Скай
Площа поверхні під фарбування
Послуги фарбування
Ваш телефон
Декоративна фарба Fractalis Скай доступна в одному варіанті : звичайна гранула,
розхід 1 л/ 3м2 два шари
Призначена для фарбування оштукатурених, бетонних, гіпсових, цегляних та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартонних, деревноволокнистих, деревностружкових плит і поверхонь, раніше пофарбованих водно-дисперсійною фарбою.

Призначена для ремонтного фарбування раніше пофарбованих акриловою або алкідною фарбою поверхонь (після обробки поверхні згідно з інструкцією із застосування).

Містить протипліснявий компонент для захисту лакофарбового покриття від утворення цвілі і грибка.

Рекомендується для первинного і ремонтного фарбування стін та стель у сухих або вологих приміщеннях, а також для поверхонь, від яких вимагається висока стійкість до миття і зносу. Наприклад, кухні, передпокої, сходові клітини, дитячі садки, школи, лікарні, підприємства громадського харчування (поверхні, що не контактують з продуктами харчування) тощо.Оберіть один із розділів
Технічні характеристики
Технологія нанесення
Інструкція по застосуванню
Сертифікат
Обладнання
Склад
Водна дисперсія акрилатного сополімеру з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками.
Витрата
на 1 шар
6 м2/л
Густина
прибл. 1 кг/л
Розріджувач
Вода
Спосіб нанесення
Розпилення з використанням компресора типу HVLP, діаметр сопла 2,5 мм
Час висихання
Від пилу – 30 хвилин. Наступний шар можна наносити через 3-4години. Максимальна міцність покриттям досягається через 21 день.
Ступінь глянцю
Матовий
Колір
Фарба кольорується за каталогами «NCS», «RAL» та ін. Тонується емульсія, колір гранули не змінюється. За запитом виготовляєть взірець необхідного кольору
Зносостійкість
1 клас стійкості до мокрого стирання
Химстійкість
Витримує часте очищення з використанням миючих і дезинфікуючих засобів, а також легке очищення деякими розчинниками (спирт, уайт-спірит).
Термостійкість
Готове покриття витримує дію температур від - 40 ºС до +80 ºС.
Зберігання
Не допускати заморожування фарби, зберігання поруч з опалювальними приладами та під прямими променями сонця. Фарбу зберігати і транспортувати при температурі +5 ºС ...+30 ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення, вказаної на упаковці.
Фасування
Відро 15 л або на розлив кратно 1 л
Умови під час фарбування
Поверхня, що підлягає фарбуванню, має бути сухою і міцною. Температура повітря, фарби і поверхні повинна бути в межах від +5 °С до +28 °С; відносна вологість повітря не більше 80%.

Попередня підготовка
Нефарбована поверхня:
Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, жирових плям. У разі потреби вирівняти поверхню акриловою шпаклівкою. Рекомендується використовувати готові до застосування шпаклівки. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. Неміцні основи та поверхні з крейдуванням, а також поверхні з неоднорідною вбираючою здатністю, слід зміцнити засобом Fractalis Primer Tech відповідно до інструкції із застосування.

Раніше пофарбована поверхня:
Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, крейдують, розмиваються водою, і неміцні покриття. Глянсові поверхні відшліфувати до матового стану, пил від шліфування видалити. У разі потреби вирівняти поверхню акриловою шпаклівкою. Далі обробляти так само, як нові поверхні.

Фарбування
Найкращий результат можна отримати при використанні фарбопульта з регулятором подачі повітря/рідини (тип HVLP). Рекомендуємо використовувати фарбувальне обладнання ТМ Rigo (http://rigo.com.ua/). Рекомендовані установки: діаметр сопла 2,5 - 3 мм, голка відкрита на ¾, тиск матеріалу 2.5-3.5 атм. (40-50 PSI), тиск повітря 4.0-4.5 атм. (60-65 PSI)
Перший шар: розпилюйте матеріал горизонтальними рухами методом зсуву, перекриваючи на 50% кожен прохід. Другий шар: розпилюйте матеріал вертикальними і перехресними рухами для досягнення рівномірності покриття. Використовуйте цю техніку по всій поверхні, що фарбується. Матеріал розводиться водою. Ні в якому разі не перемішуйте продукт за допомогою ручного міксера, тому що це призводить до деформації гранул !

Очищення інструментів
Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою
Спосіб нанесення
Розпилення з використанням компресора типу HVLP, діаметр сопла 2,5 мм
Час висихання
Від пилу – 30 хвилин. Наступний шар можна наносити через 3-4години. Максимальна міцність покриттям досягається через 21 день.
Догляд
Готове покриття рекомендується очищати нейтральним миючим розчином за допомогою м'якої тканини або губки не раніше, ніж через місяць після фарбування. Зі свіжопофарбованою поверхнею слід поводитися обережно протягом декількох тижнів, оскільки за нормальних умов покриття досягає своєї остаточної твердості тільки через місяць. У випадку якщо необхідно очищувати поверхню раніше цього терміну, рекомендується легке очищення м'якою вологою тканиною, уникаючи натирання.
Охорона праці
Фарба є нетоксичною і пожежобезпечною. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На фарбу є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
1
Primer Tech
Акриловий грунт концентрат
Розведення водою 1 : 5-7
Зміцнює поверхню, св'язує пил, вирівнює погливну здатність і забезпечує кращу адгезію фарби
Розхід 0,025 л/м2
2
Uniko Pittura Acrilica
Високоякісна матова акрилова фарба на водній основі для внутрішнього застосування. Кольорується в тон фінішного покриття.
Розведення 30% води
Розхід 0,150 л/м2
3
Скай
(Multicolor Bianco)
Декоративна мультикольорова фарба підвищеної зносостійкості.
Розведення 20% води
Розхіду 2 шари
0,300 л/м2
Rigo - це відомий бренд, що належить італійській компанії Rigo Srl, яка є одним зі світових лідерів у виробництві обладнання та аксесуарів для нанесення лакофарбових матеріалів по системі HVLP (High Volume Low Pressure - великий обсяг низький тиск) і LVLP (Low Volume Low Pressure - малий обсяг низький тиск).